Skip to Content

بلاگ

فروش فوق العاده کراس اور جمع و جور فرانسوی کوئید

رنو کوئید خودروی شهری کوچک خودروساز فرانسوی از زمان شروع عرضه در هند در ماه سپتامبر گذشته ۱۵۰ هزار دستگاه پیش فروش شده و در شش ماه اول ۲۰۱۶ نقش مهمی در میزان فروش رنو در آفریقا، خاورمیانه و هند داشته است.

ادامه مطلب

طراحی سیستمی که تمامی اتفاقات اطراف خودرو شما را ضبط می‌کند

به این منظور کادیلاک به طراحی سیستمی پرداخته که امنیت خودرو در آن به کاملا گسترده شده و افزایش یافته است.

ادامه مطلب

خط و نشان مرسدس برای تسلا

خودروی الکتریکی مرسدس که از دینامیک بالایی نیز برخوردار خواهد بود بر روی پلتفرم ماژولاری سوار خواهد شد که مرسدس در حال کار بر روی آن میباشد و قرار است تا قبل از ۲۰۲۰ وارد فاز تولید انبوه شود.

ادامه مطلب

بررسی کامل لیفان ۸۲۰ ، پرچمدار شرکت لیفان موتور چین

لیفان ۸۲۰ خودرویی است که در کلاس سدان های بزرگ یا به اصطلاح بیزنس کلاس جای میگیرید. این اتومبیل برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ در سیزدهمین نمایشگاه اتومبیل پکن معرفی شد و اکنون نقش پرچمدار شرکت لیفان موتور چین را برعهده دارد.

ادامه مطلب

پارکینگ رایگان برای خودروهای الکتریکی در انگلیس

چهار شهر انگلیس به صورت آزمایشی مجری طرحی هستند که طی آن ۱۵۰۰۰ محل پارک رایگان به خودروهای هیبریدی و الکتریکی اختصاص می یابد. پیش بینی میشود این طرح با عنوان « مجوز پارکینگ سبز » تاثیر زیادی در استفاده مردم از این نوع وسایل نقلیه داشته باشد.

ادامه مطلب

رشد انفجاری فناوری های خودران تا سال ۲۰۲۰

با توجه به افزایش تولید خودروهایی با قابلیت رانندگی نیمه خودکار تا سال ۲۰۲۰ که بتوانند شتاب گرفته، ترمز کنند یا فرمان را کنترل نمایند؛ میزان فروش نرم افزارها و حسگرهای مرتبط با آنها به ۲۰ الی ۲۵ میلیارد دلار در سال افزایش خواهد یافت.

ادامه مطلب

بازدید ازمراکزمعاینه فنی خودروهای سبک استان‌خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ کارشناسان معاینه فنی اتحادیه، مراکز معاینه فنی خودروهای سبک استان خراسان شمالی واقع در شهرهای فاروج، شیروان، آشخانه و بجنورد را مورد ارزیابی قرار دادند.

در نخستین روز بازدیدکارشناسان اتحادیه که با همراهی نمایندگان کارگروه استانی، پلیس راهور و ستاد معاینه فنی شهرداری انجام پذیرفت، تیم مذکور مرکز معاینه فنی تازه تاسیس شهر فاروج را مورد ارزیابی قراردادند. همچنین بازدید از مرکز معاینه فنی شهر شیروان (کد۲۱۰۲) با حضور نماینده ستاد معاینه فنی شهرداری مورد بررسی  قرار گرفت.

کارشناسان اتحادیه در روز دوم بازدیدکه با همراهی نمایندگان کارگروه استانی و ستاد معاینه فنی شهرداری صورت گرفت، مراکز معاینه فنی شهرهای آشخانه(کد۲۱۰۴) و بجنورد(کد۲۱۰۶) را ارزیابی نمودند.

شایان ذکر است کارشناسان اتحادیه در بازدیدهای انجام پذیرفته، مراکز معاینه فنی را نسبت به آخرین تغییرات فنی در خصوص نصب و راه اندازی نرم افزار جدید سامانه سیمفا، تکمیل و ارسال نمودن فرم انتقال اطلاعات مرکز  به سامانه جدید سیمفا، ابطال و امحا برچسب­های عمومی سال گذشته مراکز با هماهنگی ستاد معاینه فنی شهرداری­‌ها، اتصال دوربین‌­های مراکز معاینه فنی به سامانه پایش جهت نظارت مستقیم، تجهیز مراکز به دوربین پلاک خوان پذیرش و خط آزمون، جانمایی صحیح دوربین‌های پلاک خوان، تجهیز دوربین نظارتی سالن آزمون مراکز به قابلیتIP، تجهیز دستگاه تست آلایندگی خودرو با قابلیت اندازه‌گیری دور تند و کند، تجهیز مراکز به دستگاه تست آزمون سه‌گانه با قابلیت آزمون خودروهای دارای دو محور محرک، استفاده از تابلو راهنمای مراجعین یکپارچه، استفاده از لباس کار و اتیکت متحدالشکل برای پرسنل، راه‌اندازی خط آزمون موتورسیکلت، تفکیک خطوط معاینه فنی سبک و سنگین از یکدیگر، تابلو سر‌درب ورودی مناسب را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند وآخرین دستورالعمل‌ها در خصوص فرآیند پذیرش خودروهای دوگانه‌سوز در مراکز معاینه فنی سراسر کشور و استانداردهای مرتبط با شرایط سالن­‌های آزمون و تجهیزات چشمی خودرو دوگانه‌سوز را و همچنین اهمیت به کارگیری دقیق دستور العمل ماده ۳ آیین نامه اجرایی نحوه انجام  امور معاینه و صدور برگ معاینه فنی خودرو در رویه جاری مرکز را تبیین نمودند و در خاتمه پرسش و پاسخ از کارشناسان و مدیران مراکز معاینه فنی مورد بازدید انجام پذیرفت و اطلاع‌رسانی کافی در خصوص وضعیت موجود مراکز به مدیران این مراکز و همچنین نمایندگان کارگروه استانی، پلیس راهور و ستادهای معاینه فنی خودروهای سبک در شهرداری‌های شهرهای مذکور ارائه گردید.

5862بازدید از مرکز معاینه فنی شیروان16دی96 13733727resz
ادامه مطلب

فروش ویژه به مناسبت دهه فجر

شرکت ابزار پیشرو کارن به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی قصد دارد اتاق پخت رنگ و جک شاسی کش را به صورت ویژه به فروش رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه فروش ویژه با شماره تلفن ۶۶۵۶۶۶۱۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب

راه اندازی خط معاینه فنی در کلیبر

راه اندازی خط معاینه فنی کلیبر مجهز به تجهیزات ابزار پیشرو کارن

ادامه مطلب

فروش ویژه عید نوروز

شرکت ابزار پیشرو کارن به مناسبت عید نوروز قصد دارد اتاق پخت رنگ و جک شاسی کش را به صورت ویژه به فروش رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه فروش ویژه با شماره تلفن ۶۶۵۶۶۶۱۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلب

سبد خرید شما